В 1789 году на левом берегу Ингула неподалеку от Адмиралтейства в районе нынешней Нижне...

» Подробнее

Важная информация

29.03.2017

Введення в дію місцевих вільних цін (тарифів) на послуги в МФ ДП

» подробнее   

 

31.01.2017

Рівні показників якості телекомунікаційних послуг адміністрації Миколаївського...

» подробнее   

 

19.01.2017

Інформація щодо державного майна!

» подробнее   

 

08.11.2016

ОГОЛОШЕННЯ

» подробнее   

 

13.10.2016

Положення про пропускний режим на території Миколаївського МП від 07.10.2016

» подробнее   

 

05.09.2016

План розвитку порту

» подробнее   

 

15.04.2016

Услуги к унифицированному агентскому договору

» подробнее   

 

29.02.2016

Технологічна схема загрузки суден

» подробнее   

 

26.02.2016

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ММП! ЗНИЖКА НА ПОРТОВІ ЗБОРИ ДЛЯ ТРАНЗИТНИХ ВАНТАЖІВ 50 ВІДСОТКІВ

» подробнее   

 

20.01.2016

До уваги моряків бажаючих отримати робочі документи та посвідчення особи моряка

» подробнее   

 

02.10.2013

Державна прикордонна служба: про визначення меж зони прикордонного контролю у пункты...

» подробнее   

 

» Все статьи   

 

СМИ о нас

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Все статьи в СМИ

 

План порта

» Увеличить  

 
 
 

Погода в Николаеве

Яндекс.Погода

У Миколаївському морському порту відкрили надпотужний термінал

 

Сьогодні, 19 травня в Миколаївському морському порту відкрили новий зерновий термінал.  Загальна потужність нового терміналу складає 2 млн. тонн продукції на рік. Комплекс побудований на базі причалів №1 і 2 Миколаївського морського порту.  Китайська компанія  COFCO Agri інвестувала в будівництво терміналу 75 млн. доларів США. Будівництво терміналу тривало 20 місяців  - з серпня 2014 року по квітень 2016.

 Комплекс побудовано з використанням високотехнологічного обладнання, що виключає будь-який негативний вплив на навколишнє природне середовище. Для спорудження терміналу компанія використала устаткування таких відомих іноземних фірм як Ag Growth International (AGI), Neuero, Intersystems, Stela Laxhuber Engineering GmbH & Co, а також комплектувальні деталі вітчизняного виробництва «Елеваторпромсервіс», «Зернова столиця». Заступник міністра інфраструктури України Юрій Васьков привітав  привітав колектив та керівництво компанії COFCO

 « Я щиро вдячний COFCO, що вони повірили в нашу державу в такі нелегкі часи та вклали кошти в її інфраструктуру. Окрема подяка українському офісу компанії, за те що вони виступають партнерами міністерства в питаннях регуляції, розвитком внутрішніх водних шляхів, тарифної політики. Я бажаю керівництву компанії COFCO, щоб на цьому проекті інвестиції в Україну не закінчилися, а результати даного проекту перевищили усі сподівання» - зазначив Юрій Васьков.

 Новий термінал обладнано двома зерносховищами, які складаються  з 16 силосів загальною місткістю 120 тис. тон і 4 силосів місткістю понад 1,5 тис. тонн відповідно. Комплекс має станції для розвантаження автомобільного 9 дві стрічки0 і залізничного транспорту ( дві стрічки на 8 вагонів)), які дозволяють приймати до 10 тис. тонн продукції на добу. До складу терміналу входять також зерносушарка та зерноочистка потужністю 50 тонн на годину, судновантажувальна машина потужністю 1 тис. тонн за годину та швидкістю завантаження до 20 тис. тонн за добу, а також лабораторія для перевірки якості зерна. Також термінал має транспортне обладнання, ваги, пробовідбірники та експрес-лабораторію. Крім того, під потреби нового комплексу збудовано автошляхи та майданчики для транспорту в порту.