В 1789 году на левом берегу Ингула неподалеку от Адмиралтейства в районе нынешней Нижне...

» Подробнее

Важная информация

29.03.2017

Введення в дію місцевих вільних цін (тарифів) на послуги в МФ ДП

» подробнее   

 

31.01.2017

Рівні показників якості телекомунікаційних послуг адміністрації Миколаївського...

» подробнее   

 

19.01.2017

Інформація щодо державного майна!

» подробнее   

 

08.11.2016

ОГОЛОШЕННЯ

» подробнее   

 

13.10.2016

Положення про пропускний режим на території Миколаївського МП від 07.10.2016

» подробнее   

 

05.09.2016

План розвитку порту

» подробнее   

 

15.04.2016

Услуги к унифицированному агентскому договору

» подробнее   

 

29.02.2016

Технологічна схема загрузки суден

» подробнее   

 

26.02.2016

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ММП! ЗНИЖКА НА ПОРТОВІ ЗБОРИ ДЛЯ ТРАНЗИТНИХ ВАНТАЖІВ 50 ВІДСОТКІВ

» подробнее   

 

20.01.2016

До уваги моряків бажаючих отримати робочі документи та посвідчення особи моряка

» подробнее   

 

02.10.2013

Державна прикордонна служба: про визначення меж зони прикордонного контролю у пункты...

» подробнее   

 

» Все статьи   

 

СМИ о нас

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Все статьи в СМИ

 

План порта

» Увеличить  

 
 
 

Погода в Николаеве

Яндекс.Погода

Міністр інфраструктури відвідав Миколаївській морський порт

 

21 травня в ході робочого візиту до Миколаївської області, Володимир Омелян відвідав Миколаївський морський порт, де він провів зустріч з трудовим колективом Миколаївської філії ДП «АМПУ» . Разом з міністром порт відвідали також Губернатор Миколаївської області Вадим Меріков, Народні депутати  групи "Миколаъвщина" - Борис Козир, Олександр Жолобецький, Вадім Підберезняк таГолова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.
«Переконаний, що Україна може зробити морську галузь найуспішнішою вже найближчими роками. Для цього є всі передумови: інтерес іноземних інвесторів, високоякісні фахівці, а головне – бажання і воля», – заявив міністр.
В ході зустрічи Володимир Омелян відповів на питання працівників порту та анонсував створення морської адміністрації та майбутні реформи в адміністрації морських портів Україні.
*Довідка: згідно світової практики, функціями морських адміністрацій є безпека судноплавства; забезпечення прийняття, приєднання або ратифікація міжнародних договорів; вдосконалення національного законодавстваз урахуванням міжнародного морського права та на підставі міжнародних стандартів в сфері судноплавства, відповідно до зобов’язань України як держави прапора, держави порту і прибережної держави
В наглядову раду, яка буде створена в морському порту, увійдуть працівники підприємства, міської громади та області. На думку Володимира Омеляна, тільки особиста зацікавленість кожного працівника порту може зробити галузь успішною, а реформу вдалою. Щодо скорочень персоналу, міністр чітко зауважив: оптимізувати будуть лише управлінців та керівників, рядових портовиків  збережуть на своїх робочих місцях. Обговорювалися також законопроект про концесію.
Обговорювалися на зустрічі й питання встановлення в портах вагових комплексів. З метою запобігання перевантажень, в планах міністерства встановлення в портах мобільних вагових комплексів. На думку міністра, це дозволить суттєво зменшити навантаження на дороги.
Володимир Омелян ознайомився з виробничими потужностями підприємства, відвідав перевантажувальні термінали, а також оглянув акваторію порту.

За рік Миколаївський порт відвідують 55 тисяч вантажівок, що негативно відібражається на стані доріг. З метою запобігання перевантаженням, в планах міністерства встановлення в порту мобільних вагових комплексів. Такі комплекси вже два тижні працюють на автошляхах Миколаївщини. В ході візиту в Миколаївську область Володимир Омелян також анонсував виділення 52 млн. грн. на розвиток доріг.

Також слід зазначити, візити керівництва мінісерства інфраструктури України до Миколаївського порту вже стали доброю традицією.
Відео НиКВести