В 1789 году на левом берегу Ингула неподалеку от Адмиралтейства в районе нынешней Нижне...

» Подробнее

Важная информация

29.03.2017

Введення в дію місцевих вільних цін (тарифів) на послуги в МФ ДП

» подробнее   

 

31.01.2017

Рівні показників якості телекомунікаційних послуг адміністрації Миколаївського...

» подробнее   

 

19.01.2017

Інформація щодо державного майна!

» подробнее   

 

08.11.2016

ОГОЛОШЕННЯ

» подробнее   

 

13.10.2016

Положення про пропускний режим на території Миколаївського МП від 07.10.2016

» подробнее   

 

05.09.2016

План розвитку порту

» подробнее   

 

15.04.2016

Услуги к унифицированному агентскому договору

» подробнее   

 

29.02.2016

Технологічна схема загрузки суден

» подробнее   

 

26.02.2016

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ММП! ЗНИЖКА НА ПОРТОВІ ЗБОРИ ДЛЯ ТРАНЗИТНИХ ВАНТАЖІВ 50 ВІДСОТКІВ

» подробнее   

 

20.01.2016

До уваги моряків бажаючих отримати робочі документи та посвідчення особи моряка

» подробнее   

 

02.10.2013

Державна прикордонна служба: про визначення меж зони прикордонного контролю у пункты...

» подробнее   

 

» Все статьи   

 

СМИ о нас

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Все статьи в СМИ

 

План порта

» Увеличить  

 
 
 

Погода в Николаеве

Яндекс.Погода

В адміністрації Миколаївського морського порту відбулась нарада зі стивідорними компаніями

 

8 грудня в адміністрації Миколаївського морського порту під керівництвом в.о. начальника Миколаївської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (адміністрації Миколаївського морського порту) Козонака Віктора Миколайовича була проведена нарада з очільниками стивідорних компаній для обговорення ряду проблемних питань.

 

Насамперед,  керівництво порту разом зі стивідорами вирішили проблему взаємодії та комунікації.

 

Та найважливішим питанням, яке гостро стоїть в Миколаївському морському порту є укладення договорів Спецпослуг замість існуючих договорів-сервітутів.

 

 

 

Віктор Миколайович зауважив, що на початку грудня в Міністерстві інфраструктури України відбулась нарада під головуванням заступника міністра профільного Міністерства Лавренюка Юрія Федоровича з приводу цього питання:

 

«Одним із шляхів вирішення проблеми, котрий на особистому прийомі у Юрія Федоровича озвучили представники стивідорною компанії BUNGE-Україна, була пропозиція, щодо внесення змін до наказу Міністерства інфраструктури України від 18.12.2015 № 541 про зменшення ставки на тарифи Спецпослуг в Миколаївському морському порту із забезпечення доступу портового оператора до причалу. Для вивчення цього питання в Міністерстві створено спеціальну робочу групу», - наголосив в.о. начальника адміністрації Миколаївського морського порту.

 

 На нараді, 8 грудня, керівництвом ДП «АМПУ» було запропоновано кожному очільнику стивідорним компаніям порадитись та пропрацювати спільний проект внесення змін до постанови про надання Спецпослуг, який влаштував би усі компанії.

 

 

 

Не менш важливим питанням, що турбувало стивідорів, були роботи з днопоглиблення акваторії порту та біля причалів. Керівництво адміністрації повідомило, що вперше більш ніж за 5 років у фінансовому плані на 2017 рік передбачені кошти на проведення цих робіт. Більш того, керівництво працює над отриманням дозволів на виконання робіт з днопоглиблення.

 

Підводячи підсумки, Віктор Миколайович зауважив, що на 14 грудня 2016 року призначена нарада в Міністерстві інфраструктури України під керівництвом заступника міністра на якій обговорюватимуться подальші кроки пов’язані з питанням укладання договорів на Спецпослуги та шляхів погашення існуючої заборгованості.

 

Нагадаємо, на сьогоднішній день лише 4 стивідорні компанії уклали договори на Спецпослуги. Окрім того, станом на 1 грудня 2016 року заборгованість стивідорів перед МФ ДП «АМПУ» складає більше 93 млн.грн за вказану послугу.