В 1789 году на левом берегу Ингула неподалеку от Адмиралтейства в районе нынешней Нижне...

» Подробнее

Важная информация

14.04.2017

Інформація щодо державного майна! ОНОВЛЕНО

» подробнее   

 

07.04.2017

План розвитку порту (ОНОВЛЕНО 2017)

» подробнее   

 

29.03.2017

Введення в дію місцевих вільних цін (тарифів) на послуги в МФ ДП

» подробнее   

 

31.01.2017

Рівні показників якості телекомунікаційних послуг адміністрації Миколаївського...

» подробнее   

 

08.11.2016

ОГОЛОШЕННЯ

» подробнее   

 

13.10.2016

Положення про пропускний режим на території Миколаївського МП від 07.10.2016

» подробнее   

 

15.04.2016

Услуги к унифицированному агентскому договору

» подробнее   

 

29.02.2016

Технологічна схема загрузки суден

» подробнее   

 

26.02.2016

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ММП! ЗНИЖКА НА ПОРТОВІ ЗБОРИ ДЛЯ ТРАНЗИТНИХ ВАНТАЖІВ 50 ВІДСОТКІВ

» подробнее   

 

20.01.2016

До уваги моряків бажаючих отримати робочі документи та посвідчення особи моряка

» подробнее   

 

02.10.2013

Державна прикордонна служба: про визначення меж зони прикордонного контролю у пункты...

» подробнее   

 

» Все статьи   

 

СМИ о нас

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Все статьи в СМИ

 
 

Оперативна взаємодія між Миколаївською та Херсонською філіями ДП «АМПУ»

 

 

Водолазна група портового флоту миколаївської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрації Миколаївського морського порту) своєчасно допомогла Херсонській філії ДП «АМПУ» в аварійно-рятувальних роботах.

 

27 січня 2017 року до ДП «АМПУ» надійшов виклик про термінову допомогу в аварійно-рятувальних роботах від Херсонської філії ДП «АМПУ». Внаслідок пошкодження підводної частини корпусу буксиру «Дунай» сталось підтоплення машинного та румпельного відділення до рівня головної палуби.

 

Отримавши виклик від ДП «АМПУ» водолазна група Миколаївської філії ДП_«АМПУ» оперативно відгукнулась на допомогу Херсонській філії ДП «АМПУ» та прибула на місце аварії.

 

В ході ліквідації наслідків аварії буксиру «Дунай» миколаївськими водолазами було виявлено водопротічність, внаслідок чого корпус судна знаходився на грунті з креном на правий борт в 2-3о  і деферентом на корму в 2-3о, днище носової частини буксиру знаходилось в грунті на глибині близько 0,8-1,2 м. В районі днищевого кінгстону правого борту на відстані 0,4 м в сторону носу судна водолази виявили пробоїну розміром 80х160_мм.

 

«Пробоїна була досить не значна, проте через неї буксир почав стрімко тонути  Окрім того проблеми створювали несприятливі погодні умови: температура повітря становила -6о С, дув сильний вітер, водна поверхня навколо буксиру була вкрита кригою, це ускладнювало процес усунення пробоїни, - коментує один із членів водолазної групи, проте команда водолазів Миколаївської філії ДП «АМПУ» незважаючи на складнощі за декілька годин ліквідувала причину підтоплення».

 

В результаті аварійно-рятувальних робіт водолазною групою було виконано ряд складних підводних операцій та повністю ліквідовано пробоїну і вже через декілька годин буксир вдалося повернувся до роботи.

 

Херсонська філія ДП «АМПУ» висловила щиру подяку за своєчасну і якісну допомогу в аварійно-рятувальних роботах буксиру «Дунай» керівництву Миколаївської філії ДП «АМПУ» та особливу подяку водолазній групі за якість і швидкість виконання робіт у складних умовах.