В 1789 году на левом берегу Ингула неподалеку от Адмиралтейства в районе нынешней Нижне...

» Подробнее

Важная информация

14.04.2017

Інформація щодо державного майна! ОНОВЛЕНО

» подробнее   

 

07.04.2017

План розвитку порту (ОНОВЛЕНО 2017)

» подробнее   

 

29.03.2017

Введення в дію місцевих вільних цін (тарифів) на послуги в МФ ДП

» подробнее   

 

31.01.2017

Рівні показників якості телекомунікаційних послуг адміністрації Миколаївського...

» подробнее   

 

08.11.2016

ОГОЛОШЕННЯ

» подробнее   

 

13.10.2016

Положення про пропускний режим на території Миколаївського МП від 07.10.2016

» подробнее   

 

15.04.2016

Услуги к унифицированному агентскому договору

» подробнее   

 

29.02.2016

Технологічна схема загрузки суден

» подробнее   

 

26.02.2016

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ММП! ЗНИЖКА НА ПОРТОВІ ЗБОРИ ДЛЯ ТРАНЗИТНИХ ВАНТАЖІВ 50 ВІДСОТКІВ

» подробнее   

 

20.01.2016

До уваги моряків бажаючих отримати робочі документи та посвідчення особи моряка

» подробнее   

 

02.10.2013

Державна прикордонна служба: про визначення меж зони прикордонного контролю у пункты...

» подробнее   

 

» Все статьи   

 

СМИ о нас

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Все статьи в СМИ

 
 

Керівництво державного підприємства «Адміністрація морських портів України» здійснило робочу поїздку до миколаївської філії ДП «АМПУ»

 

 

Виконуючий обов’язки Голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вецкаганс познайомився з роботою Миколаївського морського порту.

 

21 лютого 2017 року до Миколаївської філії ДП «АМПУ» з візитом прибула робоча група керівництва державного підприємства «Адміністрація морських портів України» на чолі з виконуючим обов’язки Голови підприємства Райвісом Вецкагансом. Керівництво державного підприємства перевірило роботу порту та взаємодію миколаївського філіалу ДП «АМПУ» з портовими операторами та інвесторами.

 

В рамках робочої поїздки пан Вецкаганс оглянув територію Миколаївського порту, виробничі потужності портових операторів та обговорив з керівництвом адміністрації особливості функціонування підприємства.

 

Особливу увагу керівник «АМПУ» приділив таким компаніям, як «BUNGE» та «COFCO», зважаючи на вагомий внесок у розвиток Миколаївського морського порту та ДП «АМПУ» вцілому. Представники цих компаній провели для робочої групи керівництва «АМПУ» екскурсію по території своїх підприємств та розповіли про особливості використання іноземних технологій з вантажопереробки. Насамперед це технології з переробки зернових та олії. Завдяки введенню в експлуатацію даних потужностей, компанії змогли збільшити вантажообіг та відрахування до бюджету.

 

 

 

Після огляду порту в будівлі адміністрації Миколаївського морського порту пан Вецкаганс провів робочу нараду з керівництвом адміністрації Миколаївського морського порту, де були обговорені поточні проблеми, питання та перспективи розвитку порту на 2017 рік.

 

Пріоритетним питанням пан Вецкаганс виділив роботи з експлуатаційного днопоглиблення акваторії та причалів Миколаївського морського порту, які плануються провести у поточному році. Другим не менш вагомим питанням є проведення капітальних та поточних ремонтів причалів. Керівник «АМПУ» особисто оглянув стан деяких причалів, які потребують проведення ремонтних робіт.

 

Слід зазначити, що роботи з днопоглиблення в Миколаївському морському порту не проводились вже більше 5 років, а ремонти деяких причалів проводились ще за часи радянського союзу.

 

Наприкінці наради пан Райвіс поставив чіткі завдання на 2017 рік перед керівництвом адміністрації Миколаївського морського порту, а також структурних підрозділів ДП_«АМПУ», щодо підтримки інфраструктури порту в належному стані.

 

Нагадаємо, 12 січня 2017 року згідно з наказом Міністра інфраструктури України Омеляна Володимира Володимировича виконуючим обов’язки Голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України» було назначено Райвіса Вецкаганса.