Опубликовано: пятница, 24 июля 2020

Просмотров: 113

Довгоочікувані зміни до Колективного договору нарешті прийняті

 

24 липня 2020 року відбулась конференція трудового колективу Адміністрації Миколаївського морського порту. На порядку денному конференції було єдине питання - внесення змін до Колективного договору Адміністрації Миколаївського морського порту на 2018-2023 роки, пов’язаних з поліпшенням оплати й умов праці, покращенням соціального пакету для штатних працівників, а також ветеранів порту.

Трудовий колектив порту тривалий час намагався добитися розгляду та внесення відповідних змін, однак зіштовхувався з певними перепонами та опором. Нарешті зазначене соціально важливе питання було колегіально вирішено!

На конференції були присутні делегати від всіх профспілкових організацій порту: Об’єднаної профспілки працівників адміністрації Миколаївського морського порту, Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського, а також Первинної профспілкової організації працівників Адміністрації Миколаївського морського порту ПРМТУ.

Крім делегатів на конференцію були особисто запрошені голови профспілок: Гайчов С.В., Ковач Ю.Б., Прокопенко П.П. На жаль, Гайчов С.В. не прибув на конференцію трудового колективу.

Проведення конференції було організоване із суворим дотриманням карантинних заходів у зв’язку з пандемію COVID-19. Так, представницькі функції делегатів конференції вимушено були збільшені кількістю членів трудового колективу в цілях обмеження чисельності учасників заходу, було передбачено вимірювання температури тіла кожного з учасників, дотримання безпечної відстані між делегатами та запрошеними, використовувались засоби індивідуального захисту: маски, антисептичні засоби, тощо.

Делегати конференції були ознайомлені з проектом змін до Колективного договору, який попередньо був схвалений трудовим колективом. Згідно запропонованих змін, дія Колективного договору буде поширюватися на всі профспілкові організації Миколаївського морського порту. Трудовий колектив делегує повноваження головам своїх профспілок  по внесенню і підписанню змін і доповнень до Колективного договору, пов’язаних з поліпшенням оплати й умов праці, а також покращенням соціального пакету.

Після обговорення питання порядку денного делегати конференції одноголосно затвердили запропоновані зміни до Колективного договору.

Затверджені зміни з моменту їх внесення до Колективного договору Адміністрації Миколаївського морського порту на 2018-2023 роки розширять соціальні гарантії, що стане відчутним для кожного портовика та членів їх сімей.

Сьогоднішня конференція в черговий раз доводить, що питання трудового колективу та захист його інтересів є одним з пріоритетних в житті Адміністрації Миколаївського морського порту!

}

ТЕЛЕФОН ДОВЕРИЯ

государственного предприятия

«Администрация морских портов Украины»

(048) 775-94-60

Звонки принимаются круглосуточно